Gépészmérnök kollégákat keresünk gönci CNC lemezmegmunkáló, gépgyártó üzemünkbe

Modul-Bake Kft.
Gönc
2019. 05. 30.

Gönci CNC lemezmegmunkáló, gépgyártó üzemünkbe felveszünk gépészmérnököt/üzemmérnököt.

Bejárási hozzájárulást, esetleg lakhatást biztosítunk.

Jelentkezés: fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy a +3670 319 7211 -es telefonszámon várjuk.

Feladatok

  • Az üzem munkájának, szervezése, irányítása, szakmai felügyelete.
  • Műszaki dokumentáció készítése, karbantartása, gyártmányfejlesztés.

Elvárások

  •  Autocad, Solid Adge, és alapfokú angol nyelv ismeret.

Előnyök

  • Hosszútávú megbízható munkalehetőség, magas fizetési lehetőség.

Amit kínálunk

  • Bejárási hozzájárulást, esetleg lakhatást biztosítunk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!